Bensőséges és laza esküvő – Kislétszámú varázslat Őrszentpéteren
Dani workshopja alkalmából készült fotózáson egy igazán elvonulós, kislétszámú esküvőt szerettünk volna bemutatni, ahol a bensőséges hangulat és a nyugodt, természetes környezet a főszerep. A fotózás helyszínéül egy Őrszentpéteri vendégház teraszát választottuk, egy olyan helyet, amely tökéletesen tükrözte azt a laza, fiatalos stílust, amit az esküvőn keresztül szerettünk volna átadni.
A dekoráció a természetesség és nyugodt harmónia jegyében készült. Az asztalt földszínű természetes dekorációkkal rendeztük be, és a teret a párnák, rattan puffok és a szőnyegek tették igazán hívogatóvá. A dekoráció valóban olyan hangulatot árasztott, mintha a barátaidat hívtad volna össze egy bensőséges, otthoni ünneplésre. Ahol a földön ülve, kényelmesen, laza hangulatban lehet élvezni a pillanatokat.
A rusztikus fa asztal volt az esemény központja, amelyet egyszerű, de elegáns barna vázákban elhelyezett, könnyed, párszálas virágdíszek díszítettek. A dekorációt terrakotta gyertyák és gyertyatartók egészítették ki, miközben a modern fekete szélű tányérok, evőeszközök, és terrakotta poharak letisztult, mégis izgalmas hangulatot teremtettek. Az asztalon a szkarabeusz bogaras mécsestartók és kosszarvakkal készült kiegészítők fokozzák az esküvő egyedülálló természetességét és fiatalos lendületét.
A térbe belógó égősorok, a makramé tartóba helyezett zöldnövények és az álomcsapdák tovább emelték a hely hangulatát, igazán különleges, meleg, meghitt fényekkel tették még intimebbé az esküvői teret. A bensőséges hangulatot a természet közelsége és a szimbolikus dekorációk teszik teljessé.
A szertartás helyszínét a kertben alakítottuk ki, ide egy háromszög boldogságkaput állítottunk. A kapu tetejét makraméval és szárazvirágokkal kiegészített virágdísz borította, még inkább kiemelve a helyszín természetes, rusztikus hangulatát.
Ez a dekoráció tökéletes választás azoknak a pároknak, akik egy bensőséges, kislétszámú esküvőt álmodtak meg, ahol a lazaság, a természetesség és a modern fiatalos stílus dominál, és ahol a meghitt hangulat minden pillanata igazi élménnyé válik.
Nézegess további esküvőket vagy
kérd árajánlatunkat!

Galaxis ihlette esküvői dekor – kozmikus elegancia a Normafa Rendezvényházban

Ragyogás és extravagancia - misztikus fények és csillogás

Kreatív esküvői fotózás a Metrón
A képeket szerzői jogok illetik meg, ezért további felhasználásuk mindenképpen engedélykötelesek!
